درباره کوئیک ترنسلیت

کوئیک ترنسلیت بزرگترین و سریع ترین وب سایت ترجمه متون اتگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی و سایر زبان ها به زبان فارسی می باشد. با استفاده از این وب سایت، شما می توانید بهترین مترجم های سراسر کشور با تخصص ها در رشته های مختلف را دریک مکان پیدا کرده و بر اساس زمینه متن خود، رده بندی مترجمین، و تجربه کاری آنها، بهترین مترجم برای کار خود را پیدا کنید. متون مختلف مانند متون عمومی، علمی، تخصصی، مقاله ها، کتب، فایل های صوطی و تصویری، زیرنویسس و غیره با مناسب ترین قیمت ها، بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان در این وبسایت ترجمه می شوند. وظیفه کوئیک ترنسلیت جلب کردن رضایت مشتریان خود است و به همین دلیل، تمامی مترجمین این وب سایت قبل از ثبت نام باید امتحان مخصوص رشته خود را با نمره بالا پاس نمایند. 

تیم فنی کوئیک ترنسلیت

تیم فنی ما با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی و طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب همواره در کنار کوئیک ترنسلیت ، مشتریان و مترجمان خواهد بود تا شما عزیزان هیچ گونه کمبودی را از این جهت احساس نکنید.

تیم فنی ما همواره پذیرای نظرات شما عزیزان خواهد بود تا خدمات رسانی به شما همکاران و مشتریان به بهترین نحو ممکن انجام شود . 

کوئیک ترنسلیت در شبکه های اجتماعی

 

تمامی خدمات این وب سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. 

برای اطلاعات بیشتر در باره کوئیک ترنسلیت، لطفا صفحات اجتماعی ما را در اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و غیره دنبال بفرمایید.

کارشناسان ترجمه کوئیک ترنسلیت

 

هم چنین تیم ترجمه و کارشناسی ما همواره برروی  کیفیت کار مترجمین نظارت کامل را خواهند داشت تا کار نهایی که به دست مشتریان می رسد همواره از کیفیت بالایی برخوردار باشد .

 

تیم پشتیبانی

به غیر از دو تیم بالا تیم پشتیبانی هر روزه از ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.