video

برای
مشتریان


videoترجمه متون

یکی از مهمترین وظایف کوئک ترنسلیت ترجمه متون عمومی کارفرما میباشد. متون عمومی معمولا ساده ترین متون برای ترجمه کردن هستند و به همین خاطر، زمان و هزینه ترجمه این متون در مقایسه با انواع فایل های دیگر کمتر می باشد. متون عمومی معمولا دارای تعداد کلمات کم، لغات ساده، اصطلاحات و موضوعات غیر تخصصی اند. معمولا مترجمانی که برای ترجمه متون عمومی استفاده می شوند تخصص خاصی در یک رشته  ندارند اما آنها امتحانات مترجمی عمومی کوئیک ترنسلیت  را پاس کرده و دارای تجربه بسیار در ترجمه متون عمومی میباشند. 

مترجمان عمومی با اصطلاحات تخصصی آشنایی آنچنان ندارند. برای مثال، کلمه در متون عمومی به معنای راه حل است در حالیکه همین کلمه، در متون شیمی به معنای محلول می باشد. مترجمان عمومی ممکن است که معنای تخصصی این کلمه را ندانند و متن شما را به اشتباه ترجمه کنند. به همین خاطر، لطفا فقط متون عمومی را به مترجمان عمومی ما تحویل دهید

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله های تخصصی یکی از پرطرفدارترین سرویس های کوئیک ترنسلیت است. مقاله های کارفرمایان عزیز ما با پایین ترین هزینه در بازار توسط مترجمان دانا و با تجربه کوئیک ترنسلیت در کوتاه ترین زمان ترجمه می شوند. مترجمان متخصص مقاله های این وب سایت دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا حتی دکترا در زمینه مقاله های سفارشی شما کارفرمایان گرامی می باشند. به همین دلیل، با توجه به تجربه بسیار و تسلط مترجمان تخصصی ما در رشته های مختلف و موارد علمی و پژوهشی آنان، شما می توانید مطمئن باشید که مقاله شما با اصطلاحات درست و صحت کامل ترجمه خواهند شد. لطفا پایان نامه ها، مقاله ها و کتب تخصصی، ژورنال ها، نامه نگاری های رسمی، وب سایت ها و سایر فایل های تخصصی خود را تحویل مترجمان  تخصصی ما بدهید. 

 

محتوای شبکه های اجتماعی

به غیر از ترجمه متون عمومی و مقاله های شما عزیزان، کوئیک ترنسلیت خدمات دیگری هم برای جلب رضایت کارفرمایان خود دارد. یکی از این خدمات تولید محتوای منحصر بفرد شبکه های اجتماعی برای درخواست کنندگان این سرویس میباشد. برای موفقیت در شبکه های اجتماعی، شما نیازمند به محتوای جذاب، اختصاصی، به روز و جدید هستید که به شما اجازه می دهند شبکه های اجتماعی شخصی و کسب و کاری شما مخاطبین بسیاری را جذب کنند. به همین دلیل، بسیار مهم است که شما محتوایی که در شبکه های اجتماعی خود می گذارید به جنسیت، سن، علاقه ها، تحصیلات،رفتارها و ... مخاطبین شما ربط داشته باشند. در این راستا، کوئیک ترنسلیت می تواند کمک بسیار بزرگی برای شما عزیزان باشد. با گرفتن اطلاعات اختصاصی مخاصبین شبکه های اجتماعی شما عزیزان، تیم کوئیک ترنسلیت می تواند محتوای صوتی، تصویری و غیره منحصر بفرد که فقط برای شبکه های شما استفاده می شوند را ایجاد کند. برای دیدن هزینه این سرویس کوئیک ترنسلیت، لطفا به صفحه "تعرفه ها" مراجعه کنید. 

 

محتوای وبسایت

محتوای یک وب سایت محتوای نوشتاری، صوتی، تصویری، انیمیشن و ... می باشد که اخبار، محصول و یا سرویس های وب سایت شما را به دنیای وصیع اینترنت مرتبط می کند. بدون محتوای اصلی و انحصاری، دید وب سایت شما از طریق وب سایت های دیگر مانند گوگل بسیار کمتر بوده و به کیفیت و بازدهی وب سایت شما لطمه شدیدی می زند. بعد از گرفتن اطلاعات کافی درباره وب سایت شما، تیم با تجربه کوئیک ترنسلیت می تواند محتوای جذاب، اختصاصی، با کیفیت و مناسب که فقط برای وب سایت شما استفاده می شوند تولید کرده تا وب سایت شما در کارهای بازاریابی و سئو خود پیشرفت قابل توجهی نشان دهد. برای دیدن هزینه این سرویس کوئیک ترنسلیت، لطفا به صفحه "تعرفه ها" مراجعه کنید.

 

زیر نویس

کوئییک ترنسلیت یکی از اولین وی سایت های ایرانی است که سرویس تولید زیرنویس برای هر نوع فایل ویدئو مانند فیلم های سینمایی و آموزشی را در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد. تیم با تجربه و حرفه ای کوئیک ترنسلیت این سرویس را با بالاترین کیفیت و پایینترین قیمت در بازار برای شما انجام داده تا مثل همیشه به هدف اصلی خود که جلب رضایت شما کارفرمایان عزیز میباشد برسد. برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه تولید زیرنویس، لطفا به صفحه "تعرفه ها" مراجعه فرمایید. 

 

ترجمه فیلم

ترجمه فیلم های سینمایی، مستند، آموزشی، سریال، پادکست، کتاب های صوتی و انواع دیگر فایل های صوتی یا تصویری یکی دیگر از سرویس های پرطرفدار کوئیک ترنسلیت می باشد. مترجمین متخصص کوئیک ترنسلیت برای ترجمه همچین فایل ها انتخاب شده و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار مشتریان را به آنها تحویل خواهند داد. مترجمین ما توانایی ترجمه ویدئوهای فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، و اسپانیایی را دارند و حتی می توانند که فایل های صوتی یا تصویری که در سایت های دیگر مانند آپارات آپلود شده اند را هم ترجمه کنند. برای دیدن هزینه های این سرویس، لطفا به صفحه "تعرفه ها" مراجعه فرمایید. 

 

دوبله ویدوهای آموزشی

با داشتن بهترین تجهیزات صدابرداری و صداگذاری، علاوه بر تولید زیرنویس ویدئوهای آموزشی، کوئیک ترنسلیت توانایی دوبله کردن این ویدئوها را هم دارد. تیم کوئیک ترنسلیت دارای دو صدا گذار قهار با بیش از پنج سال تجربه در تولید و صداگذاری ویدئو در وب سایت های مختلف مانند آپارات، یوتیوب، اینستاگرام و فیسبوک میباشد و به همین خاطر به شما قول بهترین کیفیت کار را در سریع ترین زمان ممکن می دهد. در حال حاظر، تیم کوئیک ترنسلیت فقط توانایی دوبله ویدئوهای آموزشی را دارد ولی ما امیدواریم که به زودی سرویس دوبله ویدئوهای کوتاه و سرگرم کننده را هم در خدمت شما کارفرمایان عزیز بگذاریم. برای مشاهده قیمت های سرویس دوبله ویدئوهای آموزشی، لطفا به صفحه "تعرفه ها" مراجعه فرمایید. 

 


برای
مترجمان